BGLAM
02

o nas

Human at Heart - myśl przewodnia naszej agencji:
Empatia, zrozumienie i ukierunkowanie na klienta.

Jesteśmy BGLAM.
Agencja reklamowa z Rzeszowa.

Oto historia pasji i specjalistycznej wiedzy
naszej agencji.

BGLAM to nie jest kolejna agencja Meta Ads – jesteśmy połączeniem innowacji, empatii i niezrównanego doświadczenia. Nasza podróż rozpoczęła się od wspólnej wizji zrewolucjonizowania świata reklamy cyfrowej, wspieranej przez zespół oddanych profesjonalistów, którzy kierują się pasją do doskonałości.

Wyczucie w każdej interakcji

Poza narzędziami i technikami, tym, co naprawdę wyróżnia BGLAM, jest nasze niezachwiane zaangażowanie w relacje międzyludzkie. Wierzymy, że każda marka ma swoją historię, osobowość i cel. Nasze podejście jest zakorzenione w empatii – poświęcamy czas na zrozumienie istoty Twojej marki, Twoich celów i aspiracji. Ponieważ nie chodzi tylko o kampanie; chodzi o tworzenie znaczących i trwałych relacji.

Dołącz do nas w tej podróży

Kontynuując pisanie historii BGLAM, zapraszamy do przyłączenia się do nas w tej ekscytującej podróży cyfrowej transformacji. Niezależnie od tego, czy jesteś marką kosmetyczną, która chce podbić serca, czy restauracją, której celem jest pobudzanie kubków smakowych, BGLAM jest Twoim partnerem we wzmacnianiu obecności Twojej marki i osiąganiu niezwykłego sukcesu.

Rozpocznijmy tę przygodę razem. Skontaktuj się z nami już dziś i otwórzmy drzwi do nieograniczonych możliwości.

 • Nasz CEO zaczyna przygodę z pracą w marketingu online
  2017
 • Początek agencji BGLAM (znanej jako P&M Marketing) - realizujemy nasz pierwszy duży projekt w zakresie content marketingu
  2018
 • Rozpoczynamy współpracę z globalnymi markami, takimi jak Trivago, Google, Microsoft i Lenovo
  2020
 • Meta zatrudnia naszego CEO jako Community Managera na region EMEA, a następnie APAC
  2022
 • BGLAM zostaje zatwierdzonym członkiem Meta Business Parters
  2023